Eric Lewis of Chattanooga has picked up as a Democrat to run for county clerk.
Longtime incumbent Bill Knowles will be on the Republican ticket.
County Commission
District 1
Randy Fairbanks (R) Qualified
Fred Skillern (R) Qualified
District 2
Jim Fields (R) Qualified
District 3
Marty Haynes (R) Qualified
District 4
Warren Mackey (D) Qualified
Kirkland Robinson (D) Qualified
Pam Ladd (D)
District 5
Greg Beck (D) Qualified
Isiah Hester (D) Qualified
District 6
Joe Graham (R) Qualified
John Allen Brooks (D)
District 7
Pat Fountain (D)
Ezra Maize (D) Qualified
Perry Perkins (R) Qualified
Phil Smartt (R) Qualified
John R. Taylor Sr. (D)
Sabrena Turner (R) Qualified
District 8
Curtis Adams (R) Qualified
Tim Boyd (R) Qualified
Brent Lambert (R) Qualified
Rusty Munger Jr. (D) Qualified
Kenny Smith (D) Qualified
District 9
Chester Bankston (R) Qualified
Melinda Bone (D)
County Mayor
Jim Coppinger (R) Qualified
Richard Ford (I) Qualified
Basil Marceaux (R)
Sheriff
Jim Hammond (R) Qualified
Chris Harvey (R) Qualified
County Clerk
Bill Knowles (R) Qualified
Eric Lewis (D)
Trustee
Bill Hullander (R) Qualified
Register of Deeds
Ryan Epperson (R) Qualified
Pam Hurst (R) Qualified
Paul Parker (R)
Criminal Court Clerk
Vince Dean (R) Qualified
Gwen Tidwell (D)
Brian White (D) Qualified
Circuit Court Clerk
Larry Henry (R) Qualified
Ron Parson (R) Qualified
Juvenile Court Clerk
Gary Behler (R) Qualified
Public Defender
Ardena Garth (D)
Steve Smith (R) Qualified
District Attorney
Neal Pinkston Qualified
Criminal Court Judge
Division 1
Barry Steelman (R) Qualified
Division 2
Rebecca Stern (R) Qualified
Division 3
Don Poole (D) Qualified
Juvenile Court Judge
Rob Philyaw (R) Qualified
Yolanda Mitchell (D) Qualified
Circuit Court Judge
Division 1
J.B. Bennett (R) Qualified
Stuart James (D)
Catherine Cate White (R) Qualified
Division 2
Jeff Hollingsworth (R) Qualified
Division 3
Marie Williams (R) Qualified
Division 4
Neil Thomas (R) Qualified
Chancellor
Part 1
Pam Fleenor (R) Qualified
Joe Manuel (R) Qualified
Part 2
Jeff Atherton (R) Qualified
City Court
Division 1
Sherry Paty Qualified
Division 2
Russell Bean Qualified